Rychlý
kontakt

Novinky

Domů  »  Novinky
Vážení zákazníci, vítejte v našich novinkách. Pravidelně se zde dozvíte o všech akcích, výhodách a informacích, které jsou prospěšné pro Váš jednoduchý a kvalitní výběr a nákup dětské obuvi. Informace o probíhající výrobě, připravované výrobě naleznete u jednotlivých kategoriích a vzorů obuvi na E-shopu.
Milí zákazníci, připravili jsme pro Vás na našem E-shopu a na prodejně v Říčanech slevy na capáčky z naší DPK výroby. Všechny dostupné modely a velikosti najdete na našem webu: http://www.dpk.cz/eshop/detske-capacky-18-22.Pěkný den z DPK Dagmar a Petr Kubátovi a tým DPK
Vážení zákazníci, Od 23.12.2019 - 01.01.2020 je dovolená ve výrobě a expedici DPK ve Zlíně. Opět budeme expedovat zásilky od 02.01.2020  Krásné Vánoční svátky z DPK přejí Dagmar a Petr Kubátovi + kolektiv DPK
Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na změnu otevírací doby v prosinci 2019 na prodejně v Říčanech.
Milí zákazníci, pouze na prodejně DPK v Říčanech u Prahy máme pro vás připraveny zimní slevy 30 % na veškerou zimní obuv značek GEOX, SUPERFIT, PRIMIGI, RICHTER, VIKING, KEEN, OLANG, RICOSTA,GABOR od velikostí 19-42 (dětská, dívčí, chlapecká a dámská obuv).
Vážení zákazníci, od 13.12.2019 do 31.12.2019 probíhají velké 50 % slevy na dámskou a dívčí módní obuv z naší produkce. Akce platí jak na našem E-shopu tak na prodejně DPK v Říčanech. Sleva bude odečtena na daňovém dokladu (prodejka na prodejně, faktura na E-shopu). Slevy se nesčítají, slevy nelze požadovat zpětně,ani využít na již zlevněné zboží.
«« První « Předchozí 1 / 38 Další » Poslední »»
Víte, že:
Dětská obuv musí mít dostatečně prostornou, kulatou špičku, která poskytuje dostatek místa pro prsty.
kontaktujte nás
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Souhlasím