Rychlý
kontakt

Novinky

Domů  »  Novinky  »  JARNÍ SOUTĚŽ 2012
Vážení zákazníci, vítejte v našich novinkách. Pravidelně se zde dozvíte o všech akcích, výhodách a informacích, které jsou prospěšné pro Váš jednoduchý a kvalitní výběr a nákup dětské obuvi. Informace o probíhající výrobě, připravované výrobě naleznete u jednotlivých kategoriích a vzorů obuvi na E-shopu.

JARNÍ SOUTĚŽ 2012

13.4. 2012

Vážení zákazníci,

Přichystali jsme si pro Vás Jarní soutěž 2012, ve které můžete získat obuv z naší aktuální kolekce na E-shopu DPK zcela zdarma (včetně poštovného) :)

Jaké je zadání?

Zcela jednoduché :). Pošlete nám fotku Vašeho dítěte na email dpk.shop@email.cz obuté v botech z naší kolekce DPK.

Oceněni obuví zdarma budou 3 děti. Speciální ocenění dostane fotka s dítětem, kde bude vyfoceno nejvíce párů dětské obuvi z kolekce DPK.


Jaké můžete získat ceny?

Pro 1. místo, 2. místo a 3. místo můžete pro Vaše dítě získat jeden pár obuvi dle vlastního výběru z aktuálně dostupné kolekce DPK na E-shopu DPK (tj. capáčky, celoroční obuv, letní obuv, kombinovaná obuv či domácí obuv).

Speciální ocenění, kde bude na fotce nejvíce párů dětské obuvi z kolekce DPK, získá cenu v podobě 2. párů obuvi z aktuálně dostupné kolekce DPK na E-shopu DPK. Vybírat se bude moc opět z následující nabídky: capáčky, celoroční obuv, letní obuv, kombinovaná obuv či domácí obuv.

Do kdy můžete posílat fotografie?

Fotografie zašlete nejpozději do 30.4.2012 do 12:00.

Jak a kam zasílát fotografii?

Foto zasílejte na email dpk.shop@email.cz. Z jednoho emailu může být zaslána jen jedna fotografie. Do předmětu emailu napište S2012 a do těla emailu napište Vaši adresu a telefonní číslo, abychom Vás mohli o výhře informovat.

Upozornění.

Zasláním fotky do soutěže souhlasíte, že se foto může objevit v naší DPK galerii zde na webu či na našem Facebooku.

Zasílání ceny.

Zaslání ceny bude pro vítěze zcela zdarma, cena bude zaslána výhercům na účet DPK.

Ochrana osobních údajů.

Přístup k emailu dpk.shop@email.cz má jen sl. Tereza Kubátová, která pro Vás pořádá tuto soutěž. Žádná další osoba nemá přístup k Vašim údajům.

Vaše emaily jsou zařazeny do zákaznické databáze, abyste mohli být případně informováni o akcích a soutěžích s DPK. Pokud si nepřejete dostávat informační emaily o akcích a soutěžích, napište tuto skutečnost do těla emailu s poslanou fotkou.

Budeme se moc těšit na Vaše fotografie!

Dagmar a Petr Kubátovi + kolektiv DPK

Víte, že:
Vybírejte obuv, která je vyrobena z přírodních materiálů (useň, textil), jež jsou měkké, prodyšné a absorbující vlhkost. 
kontaktujte nás
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Souhlasím