Rychlý
kontakt

Novinky

Domů  »  Novinky  »  Soutěž o parádní bačkůrky DPK!
Vážení zákazníci, vítejte v našich novinkách. Pravidelně se zde dozvíte o všech akcích, výhodách a informacích, které jsou prospěšné pro Váš jednoduchý a kvalitní výběr a nákup dětské obuvi. Informace o probíhající výrobě, připravované výrobě naleznete u jednotlivých kategoriích a vzorů obuvi na E-shopu.

Soutěž o parádní bačkůrky DPK!

3.2. 2015

Pošli fotku a vyhraj bačkůrky se žirafou!

 Vážení zákazníci,

připravili jsme si pro vás soutěž, ve které můžete vyhrát certifikovanou a zdravotně nezávadnou domácí obuv pro vaše děti. Soutěž budu probíhat od 3.2.2015 do 28.2.2015. Vyhlášení soutěže se uskuteční 5.3.2015, kdy vylosujeme šťastné 3 výherce. 

1) Co je potřeba udělat? 

 - pošlete nám fotku vašeho dítěte obuté v botičkách značky DPK 

2) Do kdy můžete zasílat fotky?

 - do 28.2.2015

3) Způsob doručení fotek: 

 - osobní doručení do prodejen Dětská obuv DPK Praha 2, Praha 8, Říčany

 - emailem dotazy@dpk.cz, do předmětu emailu zadejte Pošli fotku a vyhraj bačkůrky se žirafou!

 

Vždy je potřeba uvádět vaše jméno, příjmení a kontakt (telefon nebo email), abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat. 


4) Souhlas se zpracováním osobních údajů:

Účastí v soutěži souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním poskytnutých osobních údajů správcem KUBI DESIGN s.r.o., se sídlem Sokolská 3961, Zlín, 760 01. Jsem si vědom/a svých práv podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů
V souladu s §5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje shromažďovány a zpracovávány výhradně za účelem zařazení do databáze a dalšího reklamního, marketingového účelu tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány. Údaje nebudou používány pro jiný účel ani nebudou poskytnuty třetí straně.

Prohlášení správce
Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny.

 5) Doručení výhry:

- způsob doručení výhry bude individuálně dohodnut 

 

Mediální partner 


 

 


Víte, že:
Každá dětská obuv uzavřených střihů, resp. sandálová s plnou patou, musí mít dostatečně tuhý, vysoký a dlouhý opatek, tj. vnitřní dílec v patní části svršku obuvi.
kontaktujte nás
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Souhlasím