Rychlý
kontakt

Novinky

Domů  »  Novinky
Vážení zákazníci, vítejte v našich novinkách. Pravidelně se zde dozvíte o všech akcích, výhodách a informacích, které jsou prospěšné pro Váš jednoduchý a kvalitní výběr a nákup dětské obuvi. Informace o probíhající výrobě, připravované výrobě naleznete u jednotlivých kategoriích a vzorů obuvi na E-shopu.
Vážení rodiče, k  Svátku dětí 1.6.2018, jsme pro Vás připravili  super ceny ve firemní prodejně DPK - Říčany ve dnech 1.6.,2.6. a 3.6.2018. V prodejně DPK ve Zlíně ve dnech 4.6.a 5.6.2018. Objednávky realizované  ve firemním E-Shopu DPK  ve dnech  1.6- 5.6.2018 budou  koncovým zákazníkům  odeslány s 25% slevou. Sleva bude odečtena při fakturaci. Přejeme Vám krásný Sváteční den s Vašimi dětmi. Dagmar a Petr Kubátovi + kolektiv DPK Na zlevněné zboží,  výprodeje zboží,  zboží  za sníženou cenu se 25% sleva nevztahuje. Slevy nelze sčítat. 
Vážení zákazníci, informujeme Vás o změně otevírací doby prodejny ve Zlíně s platností od 1.5.2018, z důvodu požadavku našich zákazníků o rozšíření prodeje i  v doploledních hodinách. Prodejna bude otevřena v týdnu pouze v pondělí a úterý v dopledních hodinách od 9.30hod.  - 11.30 hod, v odpoledních hodinách od 14.30 hod. - 17.30 hod. Děkujeme Vám za Vaše podněty k prodeji. Na Vaši návštěvu  se těší Kolektiv DPK
Vážení zákazníci, na prodejně ve Zlíně dochází ke změně otevírací doby: Pondělí - úterý: 9:30 - 11:30 a 14:30 - 16:30
Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na slevy v prodejně v Říčanech a otevírací dobu během Velikonoc 2018
Vážení zákazníci, v prodejně Dětská obuv DPK - OUTLET  ve Zlíně máme pro Vás připravené pro jarní přezouvání spoustu skvělých slev na JARNÍ a DOMÁCÍ obuv. 
Víte, že:
Dětské nohy mají sníženou citlivost vůči bolesti a tlaku. Z toho důvodu jsou děti ohroženy tím, že budou nosit příliš krátkou nebo jinak nepadnoucí obuv, aniž by si toho byly vědomy.
kontaktujte nás
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Souhlasím